Szczegóły

Eventu

Wielkie Otwarcie

Piątek 5 września

Scena nr 1 - Wejście C

9.00-11.30  „ZOSTAŃ ŻEGLARZEM” - warsztaty nauki żeglarstwa dla dzieci 6 - 11 lat pod okiem pana Adama Liszkiewicza, wejście C
11.45-12.15 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
12.30-13.00 Relacja z Radio Olsztyn
13.15-13.30  Pracownia Tańca PRYZMAT, teatr tańca
13.45-14.00  Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
14.30-14.45  Pokaz  tańca zumba, Grupa Soltare
15.15-15.30  Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
15.45-16.15  Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
16.30-17.00  Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
17.30-19.30  Maraton rowerowy, Kinetic
19.00-19.15  Pokaz   tańca zumba, Grupa Soltare
19.30-19.45  ETIUDA CYRKOWA, w której występują połączone siły dziecięcej grupy repertuarowej PRYZMAT MINI oraz dorosłej grupy repertuarowej PRYZMAT.
21.15-21.30  Pokaz sztucznych ogni

Scena nr 2 - Środek Galerii Warmińskiej

10.00-10.30  Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
11.30-11.45 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Akademia Prymusa
12.30-12.45  Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
13.15-13.30  Grupa Animacyjna Kuglarze, Szczudlarze, Monocykliści
14.00-14.45  Gwiazda muzyczna, podpisywanie płyt na scenie 50 szt.
15.00-15.15  Profesjonalne konsultacje i doradztwo mistrzów świata fryzjerstwa  „Matraccy Team - Andrzej Matracki, Paweł Matracki”
15.30-15.45  Pokaz  i nauka tańca zumba, Grupa Soltare
16.00-16.30  Prezentacja Ramówki Jesiennej TVP Olsztyn
16.45-17.30  Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
17.45-18.00  Pokaz  i nauka tańca zumba, Grupa Soltare
18.15-.18.45 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy

Scena nr 3 - Wejście D - Amfiteatr

12.30-12.45  Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę
13.30-13.45  Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
14.30-14.45  Grupa Pryzmat, spektakl "O OBROTACH" projekt inspirowany dziełem Mikołaja Kopernika "O obrotach ciał niebieskich
15.15-15.45 Konkurs "EatWell = #KickWell", prowadzony przez zawodnika Stomilu Olsztyn Janusza Bucholc
16.00-16.30  Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
16.45-17.00 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Akademia Prymusa
18.00-18.15  Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "The Selfies"

Sobota 6 września

Scena nr 1 - Wejście C

10.45-11.15  Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
11.45-12.15  Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
12.30-12.45  Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
13.00-13.15  Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "Cyrk"
13.30-13.45  Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
14.00-14.15 Pokaz  i nauka tańca zumba, Grupa Soltare
15.00-15.15 ETIUDA CYRKOWA, w której występują połączone siły dziecięcej grupy repertuarowej PRYZMAT MINI oraz dorosłej grupy repertuarowej PRYZMAT.
15.45-16.15 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
16.30-16.45 Pokaz  i nauka tańca zumba, Grupa Soltare
18.45-19.00 Przedstawienie "Wampiry", Grupa Soltare
19.30-19.45 Pracownia Tańca PRYZMAT, "O OBROTACH" projekt inspirowany dziełem Mikołaja Kopernika "O obrotach ciał niebieskich", którego premiera miała miejsce w 2013 r.

Scena nr 2 - Środek Galerii Warmińskiej

10.00-10.30 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Akademia Prymusa
11.00-11.15 Grupa Animacyjna Kuglarze, Szczudlarze, Monocykliści
11.30-11.45 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, pokaz
12.00-12.45 "WARMIA STYLE", magazyn Made In
13.00-13.30 Gwiazda muzyczna Łąki Łan podpisywanie płyt na scenie 50 szt.
14.00-14.30 Gwiazda muzyczna Artur Rojek, podpisywanie płyt na scenie 50 szt.
14.45-15.00 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, pokaz
15.15-16.00 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
16.15-17.00 Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent" pokaz główny
17.15-17.30 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show pokaz
17.45-18.30 "WARMIA STYLE", magazyn Made In

Scena nr 3 - Wejście D - Amfiteatr

11.00-11.15  Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
12.15-13.00 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, warsztaty
13.30-13.45 Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
14.00-14.15  Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "Cyrk"
14.30-15.00 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
15.15-15.30 Pokaz  i nauka tańca zumba, Grupa Soltare
15.45-16.30 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show - warsztaty
16.45-17.15 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
17.30-17.45 Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "The Selfies"
18.00-18.45 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, warsztaty

Niedziela 7 września

Scena nr 1 - Wejście C

10:00 - 11.00 Animacje dla dzieci  Przedszkole Promyczek
11.00-11.15 Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
11:20-11.35 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Przedszkole Promyczek
11:40-12:00 Animacje z wesołymi postaciami bajkowymi
12:00-12.45 Pokaz tańca zumba, Grupa Soltare
12.50-13:15 Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
13:15-13:30 ETIUDA CYRKOWA, w której występują połączone siły dziecięcej grupy repertuarowej PRYZMAT MINI oraz dorosłej grupy repertuarowej PRYZMAT
13.45-14.15 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
14:20-14:35 ETIUDA CYRKOWA, w której występują połączone siły dziecięcej grupy repertuarowej PRYZMAT MINI oraz dorosłej grupy repertuarowej PRYZMAT
14.45-14.55 Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent"
14:55-15:15 Grupa Animacyjna Kuglarzy " konkurs na najdłuższą skakankę"
15.30-16.00 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
16:10 - 16:20 Animacje z postaciami bajkowymi
16.30-17.00 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Akademia Prymusa
17.00-17.30 Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
17.30-17.45 Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "The Selfies"
19.30-19.45 Pracownia Tańca PRYZMAT " O obotach"

Scena nr 2 - Środek Galerii Warmińskiej

10.30-10.45 Konkursy i animacje dla najmłodszych, Akademia Prymusa
10.45-11.00 Pokaz   tańca zumba, Grupa Soltare
11:00 - 11:15 Grupa animacyjna Kuglarze
11.30-12.00  Animacje taneczne i nauka tańca, Szkoła Tańca Przemienieccy
12.00-12.15 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, pokaz
12:15 - 12:30 "Warmia Style", magazyn Made In
12.30-13.15 "Sztewite Gang" finaliści telewizyjnego programu talent show, warsztaty
13.40-13:55 "WARMIA STYLE", magazyn Made In
14.00-14.30 Gwiazda muzyczna,Kuba Badach, podpisywanie płyt na scenie 50 szt.
15.00-15.30 Gwiazda muzyczna, Ania Rusowicz, podpisywanie płyt na scenie 50 szt
15:35-15.55 Pracownia Tańca PRYZMAT, fragment spektaktu "The Selfies"
16:00-16.15 "WARMIA STYLE", magazyn Made In
16.15-17.00 Pokaz magii i iluzji Just Edi Show, Uczestnik V edycji programu "Mam Talent" - pokaz główny
17.15-18:00 "WARMIA STYLE", magazyn Made In, finał konkursu
19.00-20.00 Koncert Orkiestry programu "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI" pod batutą Tomasza Szymusia

O galerii

Galeria Warmińska jest kultowym miejscem na mapie Olsztyna. Jej architektura nawiązująca do tradycyjnego warmińskiego budownictwa jest tak urokliwa i wyjątkowa, że wielu turystów odwiedzających Olsztyn przyjeżdża na ul. Sikorskiego tylko po to, by na tle Galerii Warmińskiej zrobić sobie zdjęcie. A jeszcze ciekawiej jest w środku: 170 sklepów znanych i cenionych w kraju i na świecie marek (wiele butików ma tu jedyne sklepy w regionie), kino, kawiarnie, restauracje, klub fitness, salon zabaw dla dzieci, a nawet amfiteatr!

Czas, bez nudy i sztampy, spędzają tu całe rodziny, dla których Galeria Warmińska niemal co tydzień przygotowuje imprezy np. pokazy mody, koncerty, czy imprezy propagujące zdrowy styl życia. 

REGULAMIN CENTRUM HANDLOWEGO

PARKING

 

Godziny otwarcia

Galeria Warmińska

Pon. - Nd. 10:00 - 21:00
"Wolne" niedziele 11:00 - 18:00

Multikino

Pon. - Nd. 10:00 - 22:00

Fitness Kinetic

Pon. - Pt. 6:30 - 22:00
Sobota 8:00 - 21:00
Niedziela 9:00 - 21:00

Rossmann

Pon. - Sob.9:00 - 21:30
Niedziela handlowa 9:00 - 21:00

Fun Park

Pon. - Nd. 10:00 - 22:00

Hebe

Pon. - Sob 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 21:00

Costa Coffee

Pon. - Nd. 9:30 - 21:00

Piotr i Paweł

Pon. - Sob. 9:00 - 22:00
Niedziela handlowa 9:00 - 21:00

Apteka Cosmedica

Pon. - Sob. 9:00 - 21:00
Niedziela handlowa 10:00 - 21:00

McDonald's

Pon. - Nd 9:30 - 21:00
"Wolne" niedziele 11:00 - 18:00

Ta witryna używa plików cookie.

Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie, oraz sposobie modyfikacji akceptacji plików cookie, można znaleźć tutaj.
Jeżeli akceptujesz naszą politykę wykorzystywania polików cookie, kliknij: nie pokazuj więcej tego komunikatu.

1