Nasza galeria działa w Olsztynie już od 9 lat!  To wspaniała okazja do świętowania. W ramach obchodów urodzinowych przygotowaliśmy wspaniałe prezenty i niespodzianki dla wszystkich klientów. 8 września uruchamiamy specjalną akcję promocyjną pod nazwą „Urodzinowa kasa do wygrania w SPOT”. Warto wziąć w niej udział i zdobyć kartę podarunkową do wykorzystania podczas zakupów w naszym centrum. Do obchodów urodzinowych dołącza też siostra Galerii Warmińskiej – Aura Centrum Olsztyna.


W ciągu 9 lat działania w Olsztynie, Galeria Warmińska stała się kultowymi miejscem na mapie miasta. Wyróżnia się zarówno wyjątkową architekturą, bogatą, wciąż rozwijaną ofertą sklepów topowych, międzynarodowych i lokalnych marek oraz niepowtarzalną atmosferą podczas organizowanych tutaj wydarzeń. 


8 września rozpoczynamy huczne obchody 9. urodzin. Ruszamy z wielką akcją promocyjną pod nazwą „Urodzinowa kasa do wygrania w SPOT”. Każdy, kto zrobi zakupy w Galerii Warmińskiej, jak i w siostrzanej Aurze Centrum Olsztyna, będzie miał szansę wygrać karty podarunkowe o wartości 50 zł. Aby odebrać nagrodę, trzeba będzie zeskanować paragony za zakupy zrealizowane w jednej lub obu galeriach i mieć uzbierane w bezpłatnej aplikacji lojalnościowej SPOT w sumie 999 punktów. UWAGA! W dniu urodzin, 8 września, w Galerii Warmińskiej punkty przyznawane za paragony zeskanowane w aplikacji będą dublowane.


Pula nagród wyniesie aż 400 kart dla każdej galerii, co oznacza 40 000 zł łącznie dla obu centrów. Świętowanie będzie trwało aż do wyczerpania specjalnie na tę okazję przygotowanych nagród w SPOT.


Akcja prowadzona będzie w obu centrach, jednak po odbiór nagród urodzinowych w postaci kart podarunkowych należy się zgłaszać tylko do biura administracji Galerii Warmińskiej w godzinach 8:00-16:00. 


8 września na pasażach obu galerii pojawią się też hostessy pomagające zainstalować bezpłatną aplikację      SPOT oraz informujące dodatkowo o akcji „Filmowe Czwartki w SPOT”, w ramach której można zdobywać bezpłatne bilety do kina. 


Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z nami!

Data wydarzenia

7 Wrz 2023 20:00 - 30 Wrz 2023 19:45

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia