• KARTA PODARUNKOWA GALERII WARMIŃSKIEJ IDEALNA NA PREZENT

    Poszukiwanie upominku na jakąkolwiek okazję to nie lada wyzwanie dla każdego. Czy się spodoba? Czy będzie trafiony? Czy będzie pasował? Te pytania spędzają nam sen z powiek, a zakup odpowiedniego prezentu nie tylko pochłania nas czasowo, ale i emocjonalnie. Dlatego, aby uniknąć własnej frustracji i potencjalnego niezadowolenia obdarowywanego, warto skorzystać z rozwiązania, jakie oferuje karta podarunkowa Galerii Warmińskiej.

    Z kartą podarunkową Galerii Warmińskiej świętowanie będzie już tylko dobrą zabawą i świetnie spędzonym czasem, z obdarowywanymi.

    Nie zastanawiaj się, skorzystaj z naszej oferty przy najbliższej okazji!

   • CZYM JEST KARTA PODARUNKOWA?

    Karta podarunkowa to doskonały prezent na każdą okazję i dla każdego. Sprawdzi się przy okazji świąt rodzinnych, celebrowania z przyjaciółmi czy jako element doceniania pracowników. Daje swobodę wyboru, dzięki czemu upominek na pewno będzie udany, ograniczony jedynie wartością doładowania karty, która jest widoczna dla jej posiadacza. Kartą podarunkową można płacić w sklepach i restauracjach na terenie Galerii Warmińskiej. Pełna lista punktów obsługujących karty znajduje się na grafice.

   • JAK TO DZIAŁA?

    Karta podarunkowa to karta płatnicza, którą można doładować dowolną kwotą od 20 do 1000 złotych. Osoba, której podarujesz kartę, może kupić wymarzony prezent w sklepach Galerii Warmińskiej, akceptujących płatność kartą Visa i MasterCard.

    Karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu. Saldo karty w każdym momencie można sprawdzić na:  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/

   • GDZIE KUPIĆ I ODEBRAĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ?

    Kartę podarunkową można kupić i odebrać w biurze administracji Galerii Warmińskiej, które znajduje się na trzecim piętrze obok siłowni Kinetic (nad Multikinem). Biuro jest czynne od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w piątek, w godzinach od 8:00 do 16:00.

    W okresie przedświątecznym (od 23/11/2023 do 23/12/2023) kartę podarunkową będzie można kupić i odebrać tylko w nowo powstałym punkcie sprzedaży kart, znajdującym się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Rossmann.

    Punkt będzie czynny codziennie (z wyłączeniem niedziel z zakazem handlu):

    od 23.11.2023 do 14.12.2023 w godz. 11:00 – 19:00

    od 15.12.2023 do 23.12.2023 w godz. 10:00 – 20:00

    Płatność za zakup kart podarunkowych w punkcie sprzedaży jest możliwa tylko kartą płatniczą.

    Kartę podarunkową można także kupić przez Internet  https://galeria-warminska.giftify.me/pl_PL/order_card

    Odbiór kart zakupionych on-line w okresie przedświątecznym będzie możliwy jedynie w punkcie sprzedaży kart znajdującym się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Rossmann, w godzinach funkcjonowania punktu.

   • DLA FIRM

    Jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz firmę i chcesz sprezentować kartę swoim kontrahentom lub pracownikom? To doskonały podarunek, który ucieszy każdego!

    Aby dokonać zakupu należy skorzystać z platformy B2B pod adresem  https://galeriawarminska.kadozb2b.be/pl_PL/index

    Należy utworzyć konto, poprzez rejestrację:

    • Wypełnić wszystkie pola

    • Utworzyć nazwę użytkownika i hasło

    Aby złożyć zamówienie, wystarczy:

    • Wprowadzić liczbę kart, które chce się kupić oraz kwotę.

    • Jeśli klient chce kupić karty na różne kwoty powinien wybrać opcję „+ Dodaj kolejne Karty Podarunkowe” i powtórzyć procedurę.

    • Po złożeniu zamówienia należy potwierdzić je, wybierając opcję "Potwierdź zamówienie" (po potwierdzeniu zamówienia klient otrzymuje wygenerowane automatycznie Potwierdzenie Zamówienia, na podstawie którego dokonuje płatności). Klient może pobrać wersję PDF formularza zamówienia i złożyć nowe zamówienie.

    • W ciągu 1-3 dni roboczych od zaksięgowania środków zostanie wystawiona i przesłana faktura VAT.

    • Po przeprocesowaniu zamówienia i płatności klient otrzymuje maila od sekretariat@galeria-warminska.pl o możliwości odbioru kart.

    UWAGA: Odbiór zamówień składanych przez firmy odbywa się tylko osobiście w biurze dyrekcji Galerii. Nie ma możliwości wysyłki. Biuro dyrekcji zlokalizowane jest na poziomie +3 (obok siłowni i fitness Kinetic, nad Multikinem) i jest czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 9:00-17:00, w piątki w godz. 9:00-16:00.

    Odbiór zamówień składanych przez firmy w okresie przedświątecznym (od 23/11/2023 do 23/12/2023) będzie możliwy tylko osobiście w punkcie sprzedaży kart podarunkowych. Nie ma możliwości wysyłki. Punkt sprzedaży kart podarunkowych znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu Rossmann.

    Punkt będzie czynny codziennie (z wyłączeniem niedziel z zakazem handlu):

    od 23.11.2023 do 14.12.2023 w godz. 11:00 – 19:00

    od 15.12.2023 do 23.12.2023 w godz. 10:00 – 20:00

    Podczas odbioru kart należy podać numer zamówienia oraz potwierdzić dane widniejące na zamówieniu.

   • REGULAMIN

    Przed zakupem warto zapoznać się z regulaminem: https://static.giftify.me/b2c/docs/CGV_galeria-warminska.pdf

   • GW.jpg

   Przejdź do sekcji