Z okazji Dnia Matki, 26 maja razem z Radiem Olsztyn zapraszamy do naszego centrum handlowego na wyjątkową akcję dla mam. Będzie tak dużo atrakcji, że każda mama znajdzie coś dla siebie. Zadbamy o piękne emocje tego dnia, zatroszczymy się o uśmiech, zdrowie i dobre samopoczucie.

Dzięki foto budce 360, foto ściance oraz stoisku z gadżetami zapewnimy mamom piękne fotograficzne wspomnienia. Do dyspozycji odwiedzających będzie także stylistka Fashion Time, która profesjonalnie doradzi i podpowie, nie tylko jak modnie i dobrze wyglądać, ale także jak poczuć się dobrze dzięki umiejętnie dobranej garderobie i dodatkom.

Ponadto przewidzieliśmy szereg bezpłatnych konsultacji w trosce o zdrowie i urodę. Będzie zatem można skorzystać ze specjalistycznych porad: makijażowych, dietetycznych, kosmetologicznych oraz trychologicznych, a także nauczyć się, jak przeprowadzać samokontrolę piersi. Na miejscu będzie również możliwość wykonania pomiaru poziomu glukozy we krwi oraz zmierzenia ciśnienia tętniczego. Dodatkowo pojawi się stoisko analiz laboratoryjnych i studio Radia Olsztyn.

Akcja potrwa w godz. 14.00-18.00. Przez cały czas wydarzenie będzie relacjonować studio Radia Olsztyn.

Partnerami wydarzenia są: Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA Poland, Laboratoria ALAB, Mobilny Salon Urody Barbara Syjczak, LUMI Klinika Piękna i Blasku i Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

Serdecznie zapraszamy!

Data wydarzenia

24 Maj 2023 22:00 - 25 Maj 2023 22:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon