Przez cały lipiec klienci Warmińskiej Aury będą mogli skorzystać z atrakcyjnej oferty w ramach SPOT - popularnej aplikacji mobilnej naszego centrum. Każdy użytkownik aplikacji, który poleci ją znajomemu będzie mógł otrzymać aż 300 punktów za jednego nowego użytkownika, tj. 200 pkt za rejestrację oraz 100 pkt za pierwszy zeskanowany przez nowego użytkownika paragon. Natomiast osoba, która zarejestruje się z kodu polecającego, otrzyma nie jak dotychczas 100, ale aż 200 pkt za rejestrację. Inspiracją do akcji i spotkań z przyjaciółmi stał się Międzynarodowy Dzień Przyjaźni.

 

30 lipca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przyjaźni. To święto, które ma stosunkowo krótką historię, bo zostało ustanowione dopiero w 2011 roku w USA na posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Obchody tego święta mogą być pretekstem do podkreślenia i celebrowania obecności przyjaciół i naszych najbliższych. Do czego w tym roku zachęca również nasz centrum handlowe i to przez cały miesiąc.

 

Co to jest SPOT?

 

SPOT to program lojalnościowy dla naszych klientów dostępny w aplikacji mobilnej. Umożliwia zbieranie punktów na bardzo różne sposoby. Klienci mogą gromadzić je nie tylko poprzez zakupy, ale również za zameldowanie w galerii, uzupełnienie profilu czy właśnie polecenie aplikacji. Ponadto SPOT daje możliwość brania udziału w wydarzeniach organizowanych w centrum, podczas których odwiedzający galerię mają szansę na wygranie dodatkowych nagród lub punktów w aplikacji. Dla osób, które wolą automatyczne naliczanie punktów stworzono też specjalną opcję członkostwa o nazwie VIP. Aplikacja SPOT to również szybki dostęp do informacji o centrum handlowym, usługach, nowych wydarzeniach i promocjach. Dodatkowo, dzięki mapie dostępnej w SPOT można znaleźć ulubiony sklep z lokalizacją i kontaktem do niego.

 

Jak działa SPOT?

 

Robiąc zakupy w Galerii Warmińskiej czy Aura Centrum Olsztyna, otrzymujesz punkty lojalnościowe, które możesz wymieniać na nagrody z katalogu obu centrów. Propozycja nagród jest tak bogata, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dużym powodzeniem cieszą się vouchery do restauracji, bilety do kina, sprzęt elektroniczny smart, taki jak słuchawki czy głośniki, drobne AGD, kosmetyki, perfumy, karty prezentowe, książki czy gry planszowe. Katalog nagród jest systematycznie zmieniany i aktualizowany.

 

Serdecznie zapraszamy na zakupy z przyjaciółmi i z aplikacją SPOT!

Warmińska Aura #poprawsobienastrówj

Data wydarzenia

1 Lip 2024 07:00 - 31 Lip 2024 19:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia