Akcja Stylistka

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej stylistki. Już dziś zapisz się na zakupy w Galerii Warmińskiej z bezpłatną poradą stylistki.

Podczas spotkania przy kawie ustalicie czego brakuje w Twojej szafie i jakie są Twoje oczekiwania. Nasza stylistka zabierze Cię do sklepów, gdzie pokaże Ci stylizacje stworzone specjalnie dla Ciebie i dopasowane do Twojego stylu życia i charakteru.

Nie ma na co czekać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i już dziś odmień swój wizerunek!


Nasza Stylistka Joanna Barczak

Z modą jest związana od wielu lat. Twórcza i kreatywna dusza, z nietuzinkowym spojrzeniem na modę. Jej styl jest eklektyczny, a ona sama jest barwną osobowością. Uwielbia niepowtarzalne ubrania i dodatki. Potrafi udowodnić, że czasami warto odważyć się na kolor i fason ubrań, do których nie miało się przekonania, pokazać jak przyjemne potrafią być zakupy i podpowiedzieć jak odnaleźć się w świecie panujących trendów.

Pracowała jako projektantka mody w firmie odzieżowej, a doświadczenie zdobywała w atelier greckiego projektanta Kostasa Murkudisa w Berlinie. Była stylistką i menadżerką pierwszego w Olsztynie butiku z polskimi projektantami.

Akcja Stylistka

Sprawdź jak to działa

Wypełnij formularz kontaktowy

Otwórz i wypełnij formularz rejestracyjny. Im więcej informacji podasz, tym lepiej nasza stylistka będzie przygtowana na spotkanie z tobą. Gotowy formularz wyślij klikając na przycisk "Wyślij".

Wybierz datę spotkania

Z kalendarza wybierz termin (datę i godzinę) spotkania i zakupów z naszą Stylistką. Wolne terminy oznaczone są w kalendarzu ciemniejszym kolorem.

Oczekuj kontaktu

Nasza Stylistka skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia daty spotkania. Poda ci również miejsce spotkania.

Skompletuj garderobę

Nasza sylistka pomoże ci skompletować szafę - na co dzień, na specjalne okazje. Pomoże ci skompeltowac szafę od podstaw lub uzupełnić na podstawie informacji o brakach.

Zakupy na specjalne okazje

Wesele? Chrzciny? Stylistka pomoże Ci przygotować się do uroczystości. Ubierze ciebie od stóp po głowę, pomagając wybrać nie tylko idealną kreację ale również dobrać dodatki.

Sytuacje formalne

Rozmowa o pracę? Udział w konferencji? Awans? Stylistka, za pomocą stroju, pomoże Ci odnaleźć się w sytuacjach formalnych i zawodowych.

Pytania i odpowiedzi (FAQ)
Jak umówić się do stylistki?
Ile kosztuje konsultacja stylistki?
Jak długo trwają zakupy ze stylistką?