Bridal Story z Sinsay

Bridal Story – niezapomniany wieczór panieński.

Przygotowania do ślubu to ogrom pracy, stresu, ale też radości. Zaplanuj razem z Sinsay niezapomniany wieczór panieński, podczas którego zapomnisz o wszystkich nerwach! Spędź czas z przyjaciółkami i baw się dobrze, wykorzystując akcesoria z kolekcji Bridal Story!

Zadbaj o doskonałą zabawę i piękne zdjęcia podczas samej imprezy lub przygotowań w dniu ślubu z satynowymi szlafrokami dla panny młodej i druhen (od 69,99 PLN). Dodaj sesji zdjęciowej odrobiny humoru z tematycznymi balonami i akcesoriami do zdjęć (od 25,99 PLN). Jeśli razem z przyjaciółkami planujecie spędzić wieczór na mieście, nie bójcie się wyróżnić! Pomogą Wam w tym eleganckie szarfy (od 15,99 PLN), opaski i spinki do włosów (od 19,99 PLN).

Szukając prezentu dla przyszłej panny młodej, koniecznie sprawdź różne modele bielizny (od 15,99 PLN), albo postaw na praktyczne rozwiązanie, wybierając planner ślubny (od 39,99 PLN). W natłoku przygotowań nie można zapomnieć o wyjątkowej stylizacji – nasze sukienki (od 89,99 PLN) i garnitury w pastelowych kolorach lub klasycznej czerni to rewelacyjny pomysł nie tylko na wieczór z przyjaciółkami, ale też wesele i poprawiny! Dobierz odpowiednie szpilki (od 119,99 PLN) i gotowe!

Całą kolekcję Bridal Story znajdziesz w salonach stacjonarnych Sinsay, na sinsay.com oraz w aplikacji.