Limitowana kolekcja kurtek i płaszczy:Radzka x Medicine

   Poznaj nową, limitowaną kolekcję zaprojektowaną ze współpracującą z marką od wielu lat influencerką Radzką!

   „Z Medicine znamy się bardzo dobrze. Współpracujemy od wielu lat, właściwie do początku istnienia marki. Razem stworzyliśmy wiele ciekawych modowych treści” – Radzka. Medicine poszerzyło te działania i stworzyło limitowaną kolekcję, która jest „wizytówką” stylu Radzkiej. W efekcie można zobaczyć ciepłe kurtki i płaszcze z naturalnych tkanin oraz akcesoria. A ponieważ Radzka jest właścicielką psa Tolka – marka przygotowała także kurteczki dla czworonogów w sam raz na jesienne chłody!

   „Nasi graficy stworzyli print w maki, które kwitną latem – a my przewrotnie postanowiliśmy wykorzystać je w sezonie jesienno-zimowym. Wzór ten zagościł nie tylko na kurtkach, ale także na akcesoriach, takich jak szal, butelka termiczna, parasol czy plecak. Dzięki niemu zimowe stylizacje dodają koloru szarym o tej porze roku ulicom” – mówi Główna Projektantka Medicine, Iwona Napierała-Mróz. „Motywem przewodnim kolekcji jest zimowa łąka i maki, czyli jedne z moich ulubionych polnych kwiatów!” – dodaje Radzka.


   Kolekcja składa się z ciepłych kurtek i płaszczy o różnych fasonach, aby zadbać o potrzeby każdej klientki. Co ważne, propozycje są na tyle różnorodne, że można z łatwością dopasować poszczególne modele do każdej sylwetki. Projektując modele, Medicine postawiło na wysokiej jakości materiały. Kurtki wypełniono naturalnym puchem, który zachowuje ciepło i dostosowuje się do temperatury ciała. W kolekcji znalazły się również modele z bambusowym wypełnieniem Sorona, które stanowi alternatywę dla puchu, jest pochodzenia roślinnego. 

   Projektując kolekcję, marka nie zapomniała o ubrankach dla czworonogów. Dzięki nim każdy piesek może nosić ciepłe rzeczy, które korespondują wzorem i kolorem z kurtkami jego właścicielki. Zarówno Medicine oraz Radzkiej zależało, aby ta kolekcja spełniała potrzeby kobiet i ich czworonożnych pupili. „Z Tolkiem nosimy jesienią i zimą kurtki – ja puchówkę, on mini kurteczkę z kolekcji Medicine. Te ubranka dla piesków są bardzo funkcjonalne, proste w zakładaniu, mają uchwyty na smycz, odblaskowe lamówki oraz kieszonkę na... smaczki” – mówi Radzka. 

    

   Radzka x Medicine to odpowiedź na jesienno-zimowe chłody. Ty i Twój piesek na pewno nie zmarzniecie!